ربات عکس نگار

رباتی برای یک‌تکه کردن متن طولانی با عکس

تلگرام برای زیرنویس یا کپشن عکس، محدودیت ۱۰۲۴ کاراکتری قرار داده که باعث میشود عملا «عکس» موضوع اصلی باشد و این مساله برای بسیاری از اهل‌قلم ناخوشآیند است چرا که آنها می‌خواهند «متن» و اثر قلمی آنها اصل کار باشد و به عکسی نیز مزین گردد.

ربات عکس نگار برای اولین بار در ایران و جهان! این افتخار را دارد که امکان درج تصویر در زیر متن اصلی را فراهم آورده است. متنی که می‌تواند تا حد 4,000 کاراکتر طولانی باشد.

امکانات ربات عکس‌نگار

  • برای اولین بار در تلگرام: چسباندن تصویر به متن تا حد 4,000 حرف در محیطی ساده و دوست داشتنی
  • بدون نیاز به هیچ دانش فنی و کاملا رایگان
برای مشاهده این ربات به آدرس زیر مراجعه نمایید:

t.me/AxNegarBot

در ادامه پاسخ به چند سوال متداول کاربران آورده شده است...

چرا بعد از فوروارد از عکس‌نگار، عکس از بین می‌رود؟

اگر شما متن را کپی کنید یا فوروارد را با تلگرام‌های غیررسمی (همچون موبوگرام) انجام دهید، لینک نامرئی موجود در متن (که حاوی تصویر است) از بین می‌رود.
لذا از تلگرام رسمی و استاندارد استفاده کنید و خروجی ربات را فوروارد کنید و نه کپی :)

چرا نمی‌توان متن خروجی عکس‌نگار را کپی کرد؟
زمانی که مطلبی از ربات عکس‌نگار فوروارد می‌کنم، بالای آن می‌نویسد Forwarded From. نمیشه نباشه؟

1) دقت کنید که تنها راه معرفی ما به دیگران همین است، پس بخیل نباشید :)
2) این قانون تلگرام است که مطلب از هر جایی فوروارد شود، بالای آن می‌نویسد که از کجا فوروارد شده و دست ما نیست که آن را پاک کنیم!
3) برخی افراد برای فوروارد بدون ذکر نام منبع اصلی، از نسخه‌های غیررسمی و غیراپن‌سورس تلگرام استفاده می‌کنند اما این نسخه‌ها لینکهای موجود در متن را از بین می‌برند لذا عکس زیر متن (که در واقع پیش‌نمایش یک لینک مخفی به عکس است) نیز از بین می‌رود.
4) اگر شما خروجی ربات عکس‌نگار را برای «کانال» می‌خواهید، ما ربات حرفه‌ای وردست را به شما توصیه می‌کنیم. این ربات قابلیت‌های ربات بینام، لینکساز، حذف، عکس‌نگار، اتچ و تی‌مپ و گِردفیلم را بدون رد و اثر برای شما فراهم می‌کند به‌علاوه امکانات متعدد دیگر از جمله ارسال زمان‌بندی شده و ...

استفاده از ربات عکس‌نگار رایگان است. پس راه کسب درآمد شما چیست؟

آماده شدن پاسخ کاربر، چندثانیه طول می‌کشد که ما در این فاصله یک تبلیغ (به صورت یک آیتم مجزا) به کاربر ربات عکس‌نگار نمایش می‌دهیم و درآمد حاصل از نمایش این تبلیغات را صرف امور توسعه، نگهداری و پشتیبانی ربات عکس نگار می‌کنیم.
در صورتی که شما هم می‌خواهید تبلیغ‌تان در این محیط به دیگران نمایش داده شود، کافی‌ست کلمه تبلیغ را به ربات عکس‌نگار ارسال کنید.

هزینه تبلیغات شما چرا کمی گران‌تر از تبلیغات در کانال‌هاست؟

این روزها بازار member و view ی مصنوعی به شدت داغ است. چه بسیار کاربرانی که قدرت تشخیص مطلب خوب و بد را ندارند و بر مبنای member و view ی یک کانال در مورد عضو شدن یا نشدن در آن تصمیم می‌گیرند.
مدیران بسیاری از کانال‌ها، صرفا به جنبه بیزینس ماجرا توجه دارند و با دزدیدن محتوا از کانال‌های دیگر و سایت‌های اینترنتی، کانال خود را پربار می‌کنند و سپس با صرف (بخوانید: سرمایه‌گذاری) چند میلیون تومانی، تعداد member و view ی آن را بالا می‌برند تا بتوانند مشتریان درج تبلیغ را توجیه کنند که مثلا صدهزار تومان برای درج تبلیغ‌شان از مشتری بگیرند.

تبلیغات در ربات عکس‌نگار، چند مزیت دارد:
1) به کاربران واقعی (و نه مصنوعی) نمایش داده می‌شود.
2) بجز تأیید محتوای تبلیغ، تمام فرآیند درخواست درج تبلیغ و پرداخت به صورت آنلاین و اتوماتیک است. شما ابتدا کلمه تبلیغ را به ربات ارسال می‌کنید. در صورتی که ظرفیت پذیرش تبلیغ پر نشده باشد، ربات از شما می‌خواهد که تبلیغ خود را ارسال کنید. پس از ارسال محتوای تبلیغی به ربات، ربات از شما می‌خواهد که منتظر تأیید محتوای تبلیغی خود باشید.
در صورت تأیید، پیامی دریافت خواهید کرد که حاوی گزینه‌های مختلف پرداخت است و شما پس از انتخاب تعداد و هزینه تبلیغ، به بانک سامان منتقل می‌شوید و پس از پرداخت هزینه با هر یک از کارت‌های عضو شتاب در صفحه بانک سامان، بلافاصله پیامی در تلگرام خود دریافت می‌کنید که حاکی از تأیید پرداخت شماست و نمایش تبلیغ شما بلافاصله شروع می‌شود و شما هر زمان که بخواهید، با فرستادن کلمه آمار به ربات، می‌توانید وضعیت تبلیغ خود را مشاهده نمایید.

آیا تبلیغات در عکس‌نگار برای هر نوع محصول/خدماتی موثراست؟

خیر!
گاهی یک تبلیغ در یک جا باعث افزایش 5 درصدی مشتریان می‌شود اما همان تبلیغ با همان تعداد نمایش در جای دیگر کمتر از 1 درصد به مشتریان شما اضافه می‌کند.
لذا این به عهده شماست که تشخیص دهید تبلیغ در محیط این ربات برای کار یا خدمات شما موثر است یا خیر.

همچنین دقت کنید که تبلیغات در محیط این ربات، به تدریج نمایش داده می‌شود (تا موجب ملول شدن کاربران نگردد) لذا اگر شما برای نمایش تبلیغ‌تان و رساندن view آن به عددی بالا در یک شب! عجله دارید، تبلیغات در این ربات مناسب نیست چرا که ممکن است نمایش تبلیغ شما دو هفته به طول بینجامد. این نکته را به این خاطر گفتم که دیده شده که برخی کاربران در فستیوال‌ها و مسابقات «عکس» شرکت می‌کنند و برای رساندن «ویو» ی عکس موردنظرشان به عددی بالا، آن را به عنوان تبلیغ به این ربات ارسال می‌کنند که گفتیم ما یک‌شبه تبلیغ شما را نمایش نمی‌دهیم.

ربات عکس‌نگار چه محدودیت‌هایی دارد؟

ربات عکس‌نگار برای استفاده عادی و نرمال ایجاد شده است و اکثر کاربران با آن هیچ مشکلی ندارند.

اما تلگرام با هرزه‌نگاری در فضای عمومی (مثل کانال‌ها) مخالف است لذا چنانچه محتوای نامناسبی توسط ربات‌های ما ایجاد شود، در صورتی که متوجه شویم (مثلا فردی آن را ببیند و برای ما فوروارد کند)، دسترسی شخص مذکور به ربات‌های ما برای همیشه مسدود می‌گردد.

من پرسش دیگری دارم که در پرسش‌پاسخ‌های بالا نیامده. از کجا می‌تونم سوالم رو بپرسم؟

عبارت کمک را به ربات عکس‌نگار ارسال کنید. پاسخ برخی از سوالات متداول نیز در آنجا داده شده است. اگر باز هم پاسخ سوال خود را نیافتید؛ می‌توانید از طریق این آیدی تلگرامی با ما در تماس باشید.

بازگشت به صفحه اول