ربات لینکساز

رباتی برای افزودن دکمه لینکدار (شیشه‌ای) به زیر مطالب شما

لینک‌بودن یک یا چند بخش از مطلب، یکی از آرزوهای نویسندگانی است که به زیبایی متن خود می‌اندیشند و دوست ندارند متن خود را با لینک‌های طولانی و زشت! بی‌قواره کنند.
از سویی نیز هایپرلینک کردن بخشی از مطلب هم روش چندان جالبی نیست به دلیل کمتر دیده‌شدن و سختی کلیک بر آن (به دلیل کوچکی).

با این ربات برای اولین بار در تلگرام؛ می‌توانید به انواع مطالب تلگرامی، به سادگی دکمه‌ی لینک‌دار اضافه کنید و آن را به اشتراک بگذارید و مطمئن باشید که احتمال دیده‌شدن و کلیک کاربر روی دکمه‌های زیر پست شما بالا خواهد رفت.

ربات لینکساز

  • تعریف دکمه به صورت آسان با صفحه تنظیمات اختصاصی هر کاربر
  • افزودن دکمه به انواع محتواهای تلگرامی مثل: متن، استیکر! و عکس، ویدئوی عادی، ویدئوی گِرد، صدا، فایل و حتی نظرسنجی و لوکیشن!
  • مناسب جهت ارسال لینک به گروه‌هایی که اجازه ارسال لینک نمی‌دهند
برای مشاهده این ربات به آدرس زیر مراجعه نمایید:

t.me/t2lbot

در ادامه پاسخ به چند سوال متداول کاربران آورده شده است...

چرا می‌گویید ربات شما بی‌رقیب است؟

1. ربات‌هایی که دکمه شیشه‌ای به مطلب شما اضافه می‌کنند، تا جایی که دیده‌ایم، فقط به متن و عکس شما می‌تواند دکمه اضافه کند نه هر نوع مطلبی (مثل استیکر و لوکیشن و ...)
2. ربات‌های تلگرامی که بعضا هم بظاهر کارهای ما را کپی کرده‌اند، هیچ‌کدام نمی‌توانند فرمت‌بندی و خصوصا فرمت چندگانه را به صورت دقیق و درست و کامل پشتیبانی کنند. اگر شما حتی یک ربات (ولو خارجی) می‌شناسید، به ما معرفی کنید تا این ادعا را پاک کنیم!

چرا تعداد دکمه‌های هر ردیف، محدود به سه تاست؟!

اکثر کاربران (حدود ۹۰%) از گوشی استفاده می‌کنند لذا بیش از ۳ دکمه در هر ردیف، باعث تعویض متن دکمه با سه نقطه (...) توسط تلگرام می‌شود و کاربر متوجه نمی‌شود که آن دکمه اصلا برای چیست.
لذا شما در هر ردیف حداکثر ۳ دکمه می‌توانید اضافه کنید اما امکان افزودن ۱۲ ردیف را دارید (مجموعا ۳۶ دکمه).

چرا نمی‌توان مطلب دارای دکمه لینکدار را با دکمه‌هایش کپی کرد؟ زمانی که مطلبی از ربات لینکساز فوروارد می‌کنم، بالای آن می‌نویسد Forwarded From نمیشه نباشه؟

1) دقت کنید که تنها راه معرفی ما به دیگران همین است، پس بخیل نباشید ☺️
2) این قانون تلگرام است که مطلب از هر جایی فوروارد شود، بالای آن می‌نویسد که از کجا فوروارد شده و دست ما نیست که آن را پاک کنیم!
3) برخی افراد برای فوروارد بدون ذکر نام منبع اصلی، از نسخه‌های غیررسمی و غیراپن‌سورس تلگرام استفاده می‌کنند اما این روش‌ها، دکمه‌های لینک‌دار زیر مطلب را از بین می‌برند.

ربات لینکساز چه محدودیت‌هایی دارد؟

ربات لینکساز برای استفاده عادی و نرمال ایجاد شده است و اکثر کاربران با آن هیچ مشکلی ندارند.

اما تلگرام با هرزه‌نگاری در فضای عمومی (مثل کانال‌ها) مخالف است لذا چنانچه محتوای نامناسبی توسط ربات‌های ما ایجاد شود، در صورتی که متوجه شویم (مثلا فردی آن را ببیند و برای ما فوروارد کند)، دسترسی شخص مذکور به ربات‌های ما برای همیشه مسدود می‌گردد.

من پرسش دیگری دارم که در پرسش‌پاسخ‌های بالا نیامده. از کجا می‌تونم سوالم رو بپرسم؟

در صفحات محدود و مختصر این سایت و همچنین در درون هر ربات، پاسخ اکثر سوالات شایع داده شده است. با این حال اگر فکر می‌کنید باز هم نیازمند مکاتبه با ما هستید، می‌توانید از طریق این فرم با ما در تماس باشید.

بازگشت به صفحه اول